گروه مقاله : مقالات و انتشارات
تاريخ انتشار : 1396/07/20 - 15:53
كد :39

راهنمای خرید

راهنمای خرید

کاربران محترم درصورتی که قصد خرید کالا از فروشگاه اینترنتی دایاکالا دارید لطفا قبل از خرید، راهنمای خرید را یکبار مرور کنید.

  • ابتدا، قبل از انجام هرکاری برروی آیکون ثبت نام در بالای صفحه اصلی کلیک کنید و سپس فرم ثبت نام را پر و گزینه ثبت را کلیک کنید.
  • سپس محصول مورد نظرتان را از منوی محصولات در صفحه اصلی انتخاب کنید و با کلیک برروی آن وارد صفحه مورد نظر شوید. درصورت موجود بودن کالا تعداد کالای مورد نظر را مشخص کنید.
  • سپس برروی گزینه خرید کلیک کنید که در این صورت کالای مورد نظر به سبد کالای شما افزوده می‌شود و شما وارد صفحه‌ای مانند تصویر زیر می‎شوید.

  • درصورت تمایل می‌توانید کالاهای دیگری نیز به سبد خریدتان اضافه کنید. برای این کار به صفحه محصولات بازگردید و کالای دیگری را انتخاب و گزینه خرید را کلیک کنید. تعداد کالاهای انتخابی در سبد کالا در بالای صفحه نمایش داده می‎شود.
  • سپس برروی گزینه تایید خرید کلیک کنید. پس از آن صفحه زیر نمایش داده می‌شود

ر

  • بعد نام کاربری و کلمه عبور را وارد و برروی گزینه ورود کلیک کنید.
  • پس از کلیک برروی گزینه ورود، طبق تصویر زیر وارد این صفحه می‌شوید.

  1. سپس برروی گزینه پرداخت کلیک کنید.
  2. پس از آن باید فرم مشخصات تحويل گيرنده كالا يا خدمات را پر کنید. سپس هزینه ارسال کالا به لیست سفارش شما اضافه می‎شود و گزینه من شرايط و ضوابط استفاده از خدمات در فروشگاه اينترنتی را مي‌پذيرم را تیک بزنید و برروی ثبت نهایی کلیک کنید.

  1. پس از آن برروی گزینه پرداخت کلیک کنید.

سپس نحوه پراخت را انتخاب کنید و گزینه ثبت را کلیک کنید و از طریق درگاه بانک ملت مبلغ رو پرداخت کنید. پس از پرداخت بلافاصله برروی تکمیل خرید کلیک کنید.

پس از آن با این پیام روبرو خواهید شد.

آنگاه برروی فهرست سفارش‌ها کلیک کنید پس از آن لیست وضعیت سفارش مانند زیر برای شما نمایش داده می‎شود. 

سپس برروی گزینه پرداخت کلیک کنید.

پس از آن دوباره برروی گزینه پرداخت کلیک کنید.

سپس فهرست تراکنش حساب تان مانند زیر برای شما نمایش داده می‎شود

 

نکته: تنها پس از نمایش فهرست تراکنش حساب‌تان، سفارش‌تان ثبت می‏‌شود و  کالای سفارشی شما به آدرسی که ثبت کرده‌اید، از طریق پست، به درب منزل شما ارسال می‌شود.

موفق و پیروز باشید

فروشگاه اینترنتی دایاکالا