گروه مقاله : مقالات و انتشارات
تاريخ انتشار : 1397/07/16 - 03:48
كد :58

رویش و رشد مجدد موی انسان با سلول‌های بنیادی سیب! آیا این حقیقت دارد یا یک شوخی فریب آمیز است؟

 


چقدر با تکنولوژی سلول‌های بنیادی آشنا هستید؟ آیا علاقه دارید درمورد آن چیزی بدانید؟
امروزه علم، تکنولوژی سلول‌های بنیادی را با کشف میوه‌ای نادر با ادعای معجزه برروی سر انسان، به یک روش دوستانه برای انسان مبدل کرده است.

یکی از محبوب‌ترین روش‌های درمان ریزش مو، درحال حاضر، سلول‌های بنیادی سیب است. این روش به دلیل رویکرد منحصر به فرد در درمان ریزش مو توجه اکثر مردم را درسراسر جهان به خود جلب کرده است.

اما آیا این روش یک راه حل مناسب برای درمان ریزش و رویش مجدد موی سر است؟ آیا واقعا موثر است؟


 

کارشناسان براین باورند که روش سلول‌های بنیادی سیب، پیری پوست سر را به تعویق می‌اندازد و در عین حال موجب افزایش رشد مو می‌شود. بر اساس آخرین تحقیقات، به لحاظ علمی ثابت شده است که این روش در بهبود لایه محافظ پوست به ویژه پوست سر موثر است که سبب رشد سالم مو می‌شود.
دانشمندان سوئیس علاقه بیشتری به کشف پتانسیل سلول بنیادی سیب در جلوگیری از ریزش مو دارند.
این روش با استفاده از یک محلول حاوی عصاره سلول‌های بنیادی سیب انجام می‌شود که انتظار می‌رود مجددا فعالیت فولیکول‌های مو را افزایش دهد.
با این کار، رویش و رشد مجدد موی سر با سلول‌های بنیادی سیب دوباره مطرح می‌شود.

اما آیا این روش واقعا می‌تواند موهای ازدست رفته را دوباره احیا کند؟
به خواندن ادامه دهید و کشف کنید که آیا این روش واقعی یا یک فریب است.

نقش سلول‌های بنیادی سیب در رشد موهای سر چیست؟


 سلول‌های بنیادی سیب، از یک نوع سیب کمیاب گرفته شده است که تنها در کشور سوئیس رشد می‌کند. براساس تحقیقات انجام شده، این سیب به دلیل طول عمر، مقاوم بودن و پتانسیل آن برای ذخیره سازی‌ طولانی معروف شده است.
با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها، پتانسیل این میوه در معرض خطر انقراض، برای درمان طاسی سر کشف شده است.
سرم استخراج شده از این سیب برای درمان طاسی سر استفاده می‌شود و موجب احیا و تقویت موهای سر می‌گردد. این سرم به ایجاد سلول‌های جدید در بدن و به ویژه در پوست کمک می‌کند.

استفاده از سلول‌های بنیادی سیب برای رشد مو، جدیدترین تکنولوژی موجود است که به اکثر مردم امید می‎دهد که خطر از دست دادن مو و دیگر مسائل مربوط به آن از بین می‏رود. هنگامی که این سلول‌های بنیادی به محصولات مو اضافه ‎شوند موجب حفظ سلول‌های فولیکولی می‎شوند که تأثیرات پیری برروی پوست و مو را به تاخیر می‌اندازند.

چگونه طاسی سر درمان می‌شود؟


استفاده از سلول‌های بنیادی سیب برای محصولات مراقبت از مو، آخرین روش علمی برای پیشگیری و درمان طاسی است. استخراج سلول‌های بنیادی سیب با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد و کارآمد PhytoCellTec صورت می‌گیرد و در حال حاضر در مجموعه وسیعی از محصولات برای سلامت و دوام مو استفاده می‌شود.
هنگامی که فردی از محصول حاوی سلول‎‌های بنیادی سیب استفاده می‌کند، این محصول عمیقا برروی ریشه موی او تاثیر می‌گذارد و خطر از دست دادن مو ازبین می‌رود.

سلول‌ بنیادی بر روی فولیکول مو تاثیر می‌گذارد و روند پیری آنرا کند می‌کند که منجر به کاهش شدید ریزش مو در تاج می‌شود. کار سلولهای بنیادی به کند کردن روند پیری فولیکول‌های مو محدود نمی‌شود، بلکه موجب نوسازی مداوم سلول‌ها در سطح سلولی مو می‌شود.
با تقویت مداوم رشد مو در پوست سر، احتمال داشتن مرحله مرگ پوست سر در یک سطح کاهش می‌یابد. به این ترتیب، موهایتان به بهترین نحو رشد می‌کند و کمترین خطر احتمال شکست را خواهید داشت.

موی ما روند رشد خود را به طور طبیعی دارد و یک سری مراحل رشد را طی می‌کند که این رشد ممکن است به مرحله خاصی بستگی داشته باشد. در هر مرحله، انتظار می‌رود تعدادی مو رشد کنند.
درصورت از دست دادن مو، رشد دوباره مو برای فولیکول مو دشوار است چون باید روند طبیعی رشد مو را دوباره طی کند. سلول‌های بنیادی سیب به مدیریت رشد موهای جدید در منطقه آسیب دیده کمک می‌کنند.

بدون شک، این روش درمانی دارای پتانسیل بسیار بالایی است. افرادی که از ریزش مو یا طاسی سر رنج می‌برند، هر ساله مقدار زیادی از وقت و پول خود را صرف درمان ریزش مو می‌کنند.
با توجه به تحقیقات انجمن آسیب‌های موی آمریکا، دو سوم از جمعیت مردان آمریکا در سن 35 سالگی، ریزش مو دارند. در حالی که زنان 40 درصد از آمریکایی‌هایی هستند که از ریزش مو رنج می‌برند.
با اطلاع از این آمار، نتایج آزمایشات انجام شده برروی سلول بنیادی سیب منتشر شده است و طبق آن تولیدکنندگان آن ادعا می‌کنند که این محصول موهای سالم و پرپشتی را برای شما به ارمغان می‌آورد.
شما ممکن است دوست داشته باشید از شانه‌ها و کلاه‌های لیزری برای رشد سریعتر موهای خود در برابر طاسی استفاده کنید. اما آنچه که مهم است این است که این روش‌ها می‌توانند عوارض بالقوه و غیرمنتظره‌ای را ایجاد کنند که هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است. 

حتی محققانی هستند که برای انجام آزمایشات بالینی در زمینه کشف سلول‌های بنیادی امیدوارکننده بسیار امیدوارند. 
بهتر است خودتان را برای دیدن نتیجه احتمالی ناشی از مصرف این محصول آماده کنید.
تا جایی که امکان دارد، داروها یا لوازم آرایشی بهداشتی را انتخاب کنید که توسط اداره بهداشت کشورتان تأیید شده باشد. این کار شما را از پشیمانی و ریسک پذیر بودن‌تان هنگام استفاده از این محصولات باز می‌دارد.

آیا این محصول عوارض جانبی دارد؟
با توجه به پتانسیل سلول‌های بنیادی سیب برای درمان ریزش مو، ممکن است سوالی در ذهن شما شکل بگیرد که آیا عوارض جانبی مرتبط با این درمان وجود دارد.
تا آنجا که به تحقیقات و مطالعات اخیر مربوط می‌شود، هیچ اثری جانبی از این درمان هنوز گزارش نشده است. هم اکنون کارشناسان پزشکی درحال انجام ارزیابی کامل از سلول‌های بنیادی و عوارض جانبی احتمالی آن در فرد هستند.
کارشناسان به طور پیوسته در مورد عوارض جانبی بالقوه این روش تحقیق می‌کنند و فکر می‌کنند که ممکن است این محصول حداقل اثر جانبی برروی فرد داشته باشد. 

 

آیا این محصول واقعا موثر است؟
کشف سلول‌های بنیادی سیب مجموعه‌ای از امکانات را برای ترمیم مو فراهم کرده است.
در واقع، برخی از آزمایشات و تحقیقات انجام شده مربوط به توانایی سلول‌های بنیادی برای درمانو پیشگیری از طاسی سر و سایر مشکلات مرتبط با آن است.
نتایج این آزمایشات و تحقیقات مثبت بود و نشان داد که این درمان برروی افراد موثر است.
با دستورالعمل و مقدار مناسب برای مصرف این محلول، سلول‌های بنیادی سیب واقعا می‌تواند در جلوگیری و درمان ریزش مو موثر باشد.
با تحقیقات انجام شده در مورد کارآیی سلول بنیادی سیب، این درمان می‌تواند تاثیرات بسیار خوبی بر روی بیمار داشته باشد و بهترین دارویی است که برای درمان ریزش مو درنظر گرفته می‌شود. تاکنون، بررسی‌های خوبی درمورد نتایج حاصل از استفاده از این درمان در افرادی که آنرا امتحان کرده‌اند صورت گرفته است.
در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار که ادعا می‌کنند که می‌توانند موجب رویش مجدد موهای شما شوند، محلول حاوی سلول های بنیادی سیب اثبات شده است. سعی کنید آن را در Google ردیابی کنید زیرا بررسی‌هایی وجود دارد که می‌تواند به شما بگوید که این محلول چقدر موثر است.


 

چقدر زمان می‌برد تا فرد مصرف کننده این محلول نتیجه بگیرد؟
محلول حاوی سلول‌های بنیادی سیب قادر به درمان ریزش مو است زیرا تاثیر آن بر درمان ریزش و رشد مجدد مو اثبات شده است.
با این حال، باید این واقعیت را درنظر بگیریم که شرایط بیولوژیکی بدن ما متفاوت است. به این معنی که اثر یا نتیجه حاصل از استفاده از این محلول ممکن است برای بعضی افراد سریع و بعضی دیگر کند باشد. تعدادی از عوامل موثر در یک فرد، پتانسیل او را برای رشد مو به طور طبیعی افزایش می‎دهد. در نتیجه، سلول‌های بنیادی سیب می‌تواند برای تمام افراد مصرف کننده موثر باشد اما زمان آن به شرایط بدن فرد مصرف کننده بستگی دارد.
در حالی که ما می‌توانیم همه نتایج خوبی از سلول‌های بنیادی سیب برای بازسازی موها به دست آوریم، اما لازم به ذکر است که هیچ پاسخ قطعی از کارشناسان پزشکی در مورد کارآیی حتمی درمان وجود ندارد.
شما می‌توانید خودتان آنرا امتحان کنید اما نمی‌توانید به طور کامل تضمین کنید که این روش برای شما موثر خواهد بود. یافته‌های اخیر در مورد این روش می‌تواند شما را راهنمایی کند که آیا می خواهید آن را امتحان کنید یا نه.

جهت دریافت مشاوره درمورد این محصول با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

09129728613

09193297635

 

 

مترجم: نسرین محمدی

 

 

 

 

 

 

 

منبع مقاله : hairlosscureguide