گروه خبري : مراقبت از پوست و مو
تاريخ انتشار : 1397/02/19 - 09:53
كد :135

تولید سرم حاوی عصاره‌ سلول بنیادی (درمان قطعی ریزش مو و طاسی سر) برای اولین بار در کشور

سرانجام تحقیقات بر روی سلول‌های بنیادی Stem cells و سلول درمانی به نتیجه رسید و محصولی منحصر به فرد برای درمان قطعی ریزش مو و رویش مجدد موهای از دست رفته، با همکاری یک شرکت ایرانی با یک شرکت اروپایی تولید و روانه بازار ایران شد. دیگر نیازی به کاشت مو و صرف هزینه‌های گزاف نیست.

این محصول با برند بلک بری، بر اساس تکنولوژی‌ روز دنیا طراحی شده است و ویژگی‌های آن قطع ریزش مو در کوتاه‌ترین زمان ممکن، رویش مجدد موهای از  دست رفته، ترمیم موهای آسیب دیده، افزایش طول عمر موها و افزایش گردش خون در پوست سر است.

«سرم ضد ریزش موی بلک بری» با بهره‌گیری از فرآیند‌های پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا بر اساس نیاز و مشکلات موهای افراد، خصوصا افرادی که ریزش موی آن‌ها ناشی از عوامل ارثی است تهیه و تولید شده است. سرم ضد ریزش موی بلک بری باعث درخشان شدن تارهای مو می‌شود و آن‌ها را ترمیم و بازسازی می‌کند. این سرم با کاهش مهار فعالیت ردوکتاز II باعث افزایش گردش خون در سطح پوست سر و تغذیه‌ی ریشه‌ی مو میشود و ریزش موها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن متوقف می‌کند و سبب رویش مجدد موهای شما می‌شود.

بهره گیری از فرآیندهای پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا شامل PhytoCellTec™، AnaGain™    و RootBioTec HO این محصول را به یک محصول جدید، تاثیرگذار و کارآمد تبدیل کرده است. تکنولوژی‌هایی که در بالا نام  برده شد، تکنولوژی‌های جدیدی هستند که در آن از سلول‌های بنیادی یک نوع سیب نادر سوییسی که عمر بالایی دارد استفاده می‌شود. استفاده از سلول‌های بنیادی سیب در این محصول سبب محافظت از سلول‌های بنیادی پوست سر می‌شود و ریزش مو را به تعویق می‌اندازد. برای تولید این محصول همچنین از یک روش پایدار و جدید دیگری استفاده شده است که بر پایه‌ جوانه‌های گیاهی آلی است و سبب می‌شود تا رشد مو مجددا فعال شود.

سرم ضد ریزش موی بلک بری به زودی جایگزین کاشت مو در ایران می‌شود. حتی افرادی که بخش از موهای خود را ازدست داده‌اند نیز می‌توانند با استفاده از این سرم موهای از دست رفته خود را بازیابند. این سرم در ترمیم و رویش مجدد موها بسیار موثر است و نسبت به نمونه‌های خارجی با قیمتی بسیار مناسب در بازار ایران عرضه می‌شود.